NAŠE SLUŽBY

IMG_3679

Řízené degustace


Chcete si svojí akce okořenit něčím netradičním ? Ať už je to firemní večírek, oslava, prezentace a nebo obyčejné setkání. Zkuste svým hostům nabídnout nevšední zážitek ze řízené degustace vína. Degustaci sestavíme přesně na míru Vaší akce. Neváhejte a zkuste něco jiného.
Poradenství v gastronomii


Požádat o radu není žádná ostuda. Kontaktujte nás a rádi Vám pomůžeme. Nevíte jak přesně uchopit svůj podnik, to nevadí spojte se s námi a společně to vymyslíme.

  • Pomůžeme s personálem
  • Vybudujeme silnou kuchyň, protože kuchyň je základ podniku
  • Koukneme se spolu na sortiment a zboží
  • Poradíme jak správně vést svůj tým
  • Pomůžeme ti s hospodařením


IMG_3680

Zajištění akcí


Potřebuješ zajistit nějakou akci a nemáš čas či si nevíš rady ? Přesně proto je tady Gastro Witcher. Potkejme se a my ti pomůžeme uspořádat akci na kterou nikdo nezapomene. S velké škály našich partnerů vybereme ty nejlepší dodavatele, kteří se hodí právě pro tebe. Nechceš pomoc s akcí a hledáš pouze určitého dodavatele. Nevadí i s tím ti můžeme pomoc. Nabízíme od zajištění cateringu přes barmany, vinaře, fotografy, floristky, DJ’s, pronájmy sálu a mnoho dalšího.
Víno


Uvažujete o prodeji vína ve Vašem podniku ? Již prodáváte víno, ale není co jste od toho čekali ? Nevadí, kontaktujte nás a my pro Vás sestavíme unikátní vinnou kartu. Máme rozsáhlou síť dodavatelů, kteří nám poskytují vynikající tuzemská tak i zahraniční vína. Jsem schopni se postarat o výběr vína, doporučení cen, skla, lednic a jiného inventáře. Váš personál proškolíme tak aby pro ně byl prodej vína zábava a hra. Pomozte nám zvednou kulturu pití vína. Vše řešíme osobně a cílíme to přímo na Váš podnik.


IMG_3678